لیست قیمت روزانه و فروش سپری نوردی

22 اردیبهشت 1398 20:2 آخرین ویرایش : 8 تیر 1398

لیست قیمت روزانه و فروش سپری نوردی موجود در مرکز تجارت آهن در این مقاله به قیمت گذاری ، نحوه فروش انواع سپری نوردی و لیست قیمت سپری های نوردی اشاره میکنیم تا شما مشتری عزیز آگاهی کاملی از روند خرید سپری نوردی داشته باشید.

قیمت سپری -قیمت روز سپری-لیست قیمت روز سپری-سپری قیمت-سپری لیست قیمت

پروفیل سپری های آهنی با توجه به شکل ویژه ای که دارد همیشه در تمام امور اجرایی مورد مصرف زیادی داشته است. این پروفیل با توجه به اینکه هم در صنعت و هم در ساختمان دارای مصرف است.از جمله پروفیل های پر مصرفی غیر از پروفیل های I شکل است. در مورد موارد مصرف پروفیل سپری در مقاله زیر توضیحات کافی را داده ایم .
قیمت روز سپری آهنی لیست قیمت سپری -سپری آهنی قیمت
 در اینجا قصد داریم به جزئیات فروش سپری نوردی ( سپری آهنی ) در مرکز تجارت آهن  توضیحاتی کلی بدهیم.

قیمت روز سپری نوردی :

قیمت سپری نوردی درست مطابق سایر محصولات فولادی دیگر تابعی از قیمت جهانی فولاد ، قیمت ارز و شاخص های بورس و سایر شاخص های قیمت موثر در بازار است. 
با توجه به این مطلب ما در تجارت آهن سعی داریم با اعلام روزانه قیمت انواع محصولات نوردی سعی در اعتماد سازی بین خود و مخاطبین داشته باشیم  از اینرو لیست قیمت انواع سپری ها روزانه مطابق قیمت بازار بروزرسانی میشود تا خریداران محترم علاوه بر رصد بازار در روزهای گذشته بتواند مناسب ترین خرید را با حداقل قیمت را داشته باشد.

قیمت گذاری سپری های نوردی:

و اما در مورد قیمت گذاری سپری های نوردی باید گفت قیمت سپری 3 و قیمت سپری 6 در یک بازه قیمت قرار دارند از سوی دیگر قیمت سپری 4 و قیمت سپری5 نیز در یک طیف قیمتی دیگر دسته بندی شوند.
میتوان در خصوص اختلاف قیمت این دو محصول عنوان داشت که قیمت بالاتر سپری 3 و سپری 6 به دلیل فرم ظاهر این مقاطع نوردی است. به این ترتیب که سپری 3 با توجه به وزن کمتر روند تولید کندتری نسبت به سایر محصولات است و اینکه قیمت سپری 6 نیز به دلیل وزن بالاتر این محصول و تهیه مواد اولیه مناسب است که  باعث گران تر بودن قیمت سپری 6 نسبت به دسته دیگر شده است. اختلاف قیمت این دو بازه در شرایط فعلی بازار تقریباْ در حدود هر کیلو 100 تومان است. بدین ترتیب که قیمت سپری 3 و 6 به ازای هر کیلو 100 تومان گرانتر از قیمت سپری 4 و 5 است.
در جدول مجمود در زیر همین صفحه لیستی سپری های نوردی موجود در مرکز تجارت آهن به همراه وزن هر شاخه 6 متری آن ارائه شده است کافیست با کلیک بر روی هر کدام از محصولات ازجزئیات قیمت روز سپری مورد نظر اطلاع پیدا کنید. و یا  با انتخاب گروه های زیر به دسته بندی مربوطه برای بررسی قیمت مراجعه کنید:


 پروسه خرید سپری نوردی در مرکز تجارت آهن:

برای خرید سپری نوردی ابتداً با آگاهی از قیمت روز انواع سپری نوردی از جدول زیر و یا از لینکهای مربوطه برای تائید قیمت و آگاهی از آخرین موجودی انواع سپری نوردی میتوانید با ما تماس بگیرید. 
پس از تایید قیمت روز و اطلاع از آخرین موجودی پس از پرداخت بیعانه و ثبت سفارش درصورت وجود سپری یا سپری های موردنظر فراخوانی وسیله نقلیه باری انجام میگردد. این امر یا از سوی ما انجام میشود و یا ارسال وسیله نقلیه از سوی خریدار محترم صورت میپذیرد، بدیهی است کلیه هزینه های حمل و نقل بر اساس تعرفه های موجود و بارنامه خواهد بود که این هزینه ها بر عهده خریدار میباشد. پس از توزین کامیون و دریافت پیامک وزن نهایی از سوی خریدار و تائید راننده تسویه حساب بر اساس وزن نهایی انجام می گردد و با تایید پرداخت کامیون  به سوی مقصد اعلام شده از سوی خریدار حرکت خواهد کرد.
در حالت دوم در صورتی که مقدار و یا سایز سپری مورد نطر موجود نباشد پروسه خرید به این ترتیب است که با تماس و تائید قیمت سفارش شما با پرداخت 60% از بهای کل با قیمت روز ثبت میگردد.سپس با تولید سپری مورد نظر بقیه مراحل همانند رویه اول طی میگردد.
مطمئناً با اولین خرید خاطره خوشی از یک خرید آسان در ذهن شما نقش خواهد بست که مبتنی بر صداقت و اعتماد سازی از سوی ما خواهد بود و به جرگه مشتریان تجارت آهن خواهید پیوست.

بسته بندی های سپری نوردی:

در صورتی که سپری های نوردی مورد درخواست خریدار مطابق رویه اول در انبار موجود باشد همانند یک محصول کلی به صورت بسته های حدوداً  2 تنی تهیه میگردد. که تغییر آن میسر نیست.
ولی در صورتی که محصول سفارش داده شده باشد مطابق درخواست خریدار بر مبنای تعداد و یا وزن مورد درخواست خریدار مهیا ، بارگیری و به سوی مقصد فرستاده میشود.سپری 3

10 کیلوگرم

قیمت روز سپری نوردی 3-فروش سپری 3-سپری 3 قیمت

سپری 3.5

12 کیلوگرم

با ما تماس بگیرید 

سپری 4

15 کیلوگرم

قیمت روز سپری 4-سپری 4 قیمت-قیمت سپری 4-لیست قیمت سپری 

سپری 5

21 کیلوگرم

قیمت روز سپری 4-سپری 4 قیمت-قیمت سپری 4-لیست قیمت سپری 

سپری 6

26 کیلوگرم

قیمت روز سپری6-سپری6 قیمت-قیمت سپری 6-لیست قیمت سپری 

سپری خاص

سفارشی

قیمت روز سپری6-سپری6 قیمت-قیمت سپری 6-لیست قیمت سپری 


دو نکته در جدول فوق حائز اهمیت است:
  • سپری 3.5: این سپری عرف بازار نیست و بر اساس سفارشات متعدد مشتریان برای کاربری های متفاوت تولید شده است.برای قیمت سپری 3.5 با ما تماس بگیرید.
  • سپری خاص : این نوع سپری بر اساس سفارش مشتری تولید میشود. که میتوانید در توضیحات محصول شرایط این نوع سپری را ببنید .

نظر خود را به ما بگویید

ارسال نظر