فروش سیم آرماتوربندی در تجارت آهن

18 اسفند 1397 14:30 آخرین ویرایش : 5 خرداد 1398

یکی از محصولاتی که در مجموعه تجارت آهن ارائه میشود سیم مفتول آرماتوربندی است .اگر قصد خرید سیم آرماتوربندی دارید توصیه میکنیم مطلب زیر را مطالعه نمایید. در اینجا قصد داریم روند ارائه این محصول و قیمت روز سیم آرماتوربندی را در مرکز آهن تجارت تشریح کنیم:

قیمت روز سیم آرماتوربندی-سیم آرماتور بندی قیمت

اگر قصدتان تنها کسب اطلاع از سیم آرماتوربندی است و میخواهید در مورد سیم آرماتوربندی اطلاعاتی به دست بیاورید میتوانید از لینک زیر اطلاعات مورد نیاز خود را کسب کنید:

همه چیز در مورد سیم آرماتوربندی


و اما اگر قصد دارید پیش از خرید سیم آرماتوربندی اطلاعاتی به دست آورید کافیست مطلب زیر را مطالعه نمایید:

تجارت آهن اولین مرکز ارائه قیمت برای محصولات نوردی

 

قیمت محصولات آهنی تابعی از عوامل تاثیر گذار مستقیم و غیر مستقیم است. بعضی از این عوامل از شاخص های جهانی قیمت فولاد تاثیر میگیرد و برخی دیگر از عوامل درونی و داخلی کشور.افزایش قیمت جهانی فولاد ، جنگ تجاری بین کشورها شاید بر افزایش و کاهش قیمت این محصول تاثیر گذار باشد.و از عوامل داخلی میتوان به افزایش تقاضای بازار،کاهش عرضه ،صادرات و هزینه های حامل های انرژی  را بتوان از عناصر شاخص دیگر بر ارائه قیمت فولاد و آهن آلات برشمرد.

بنابراین فروش محصولات فولادی بر مبنای قیمت روز  انجام میشود و این قیمت دهی با در نظر گرفتن عوامل فوق در رسیدن محصول به دست مصرف کننده نهایی تاثیر گذار است.از آنجا که سیم آرماتوربندی نیز یک محصول آهنی میباشد،پس فروش آن بر مبنای قیمت روزانه که از بازار مادر ، که همان بازار فولاد و فرآورده های آهنی است تبعیت میکند.

مجموعه تجارت آهن با ارائه این محصول از سه تولید کننده مختلف قدرت انتخاب خوبی به مشتری میدهد تا مشتری از بین تولیدکنندگان،قیمت و کیفیت مناسب را انتخاب نماید.فروش سیم آرماتوربندی این تولید کنندگان با کیفیتی بسیار بالا اکنون در شهرهای مختلف ایران مثل اصفهان، تبریز، مشهد ویزد عرضه شده و در بسیاری از پروژه ها از تولیدات این تولیدکنندگان استفاده میشود.

سیم آرماتوربندی از لحاظ مواد اولیه تولید و کیفیت مشتمل بر دو نوع است که :سیم آرماتوربندی فابریک و سیم آرماتوربندی تسمه ای البته اگر قصد دارید درباره این دو محصول بیشتر بدانید به لینک زیر مراجعه کنید:

انواع سیم آرماتوربندی

قیمت سیم آرماتوربندی سیم آرماتوربندی قیمت
سیم آرماتور قیمت- قیمت سیم آرماتوربندی- قیمت روز سم آرماتوربندی

این دو محصول از لحاظ ظاهر با یکدیگر تفاوتی ندارند البته تولید کنندگان جهت ارائه بهتر و شکیل تر محصول خود عمدتاً سیم آرماتوربندی فابریک را در بسته های سلفونی(سلفون پیچ شده) به بازار ارائه میکنند که عمدتاً دارای بسته های وزنی دقیق 15 کیلوگرمی هستند.در صورتی که کلاف های سیم آرماتوربندی تسمه ای وزنی در بازه 15 تا 18 کیلوگرم دارند.

همانطور که گفته شد، سیم آرماتوربندی فابریک به لحاظ کیفی از سیم آرماتوربندی تسمه ای بهتر است که البته این موضوع باعث تفاوت قیمتی تا %10 میباشد به همین دلیل افرادی  سودجو  با سلفون پیچ کردن سیم آرماتوربندی تسمه ای آنرا به عنوان سیم آرماتوربندی فابریک و با ارائه تخفیفات چشمگیرو اغواکننده  به مشتری میفروشند .

تجارت آهن با اعلام قیمت روز انواع سیم آرماتوربندی شما را در خریدی درست و آگاهانه یاری می نماید.فروش سیم آرماتوربندی در مرکز تجارت آهن به صورت  عمده میباشد.و حداقل سفارش عمده سیم آرماتوربندی و سیم نجاری برای استان تهران برابر یک تن و فروش عمده برای شهرستانها حداقل 4 تن میباشد.

شایان ذکر است با توجه به نوسانات قیمت آهن آلات قبول سفارش با پرداخت درصدی از قیمت نهایی (بسته به میزان بار) انجام میشود و پس از توزین نهایی مابه التفاوت مبلغ خرید دریافت میگردد. 
برای خرید این محصول در نظر داشته باشید کرایه حمل تا مقصد و هزینه های مربوط به توزین و  اخذ میگردد.


نظر خود را به ما بگویید

ارسال نظر
حمید
سلام توضیحات خوبی در مورد سیم آرماتوربندی داده اید لطفن در مورد سیم نجاری هم اطلاعاتی بدهید